Logo-kz

Переключение языков

Ссылки-kz

      

Педагогикалық кеңес

СНПЧ А7 Курск, обзоры принтеров и МФУ

 

Жалпы білім беру пәндерінен пәндік цикілдік комиссия

Чирцова Олеся Николаевна – физика оқытушысы, бірінші біліктілік дәрежелі 

 №

ТАӘ

Білімі

Педагогикалық стажы

Дәрежесі

Сабақ беретін пән

1

 Абрамов Александр Евгеньевич 

Жоғары

6

Екінші дәреже

Алғашқы әсскери дайындық

2

 Гармаш Людмила Тимофеевна

Жоғары

33

Жоғары дәреже

Математика

3

 Денисова Светлана Георгиевна 

Жоғары

30

Жоғары дәреже

Орыс тілі және әдебиет

4

 Журавлева Елена Юрьевна

Жоғары

29

Бірінші дәреже

Дене тәрбиесі

5

 Зубкова Юлия Валерьевна

Жоғары

11

Жоғары дәреже

Орыс тілі және әдебиет 

6

 Ибрагимова Галия Задиновна

Жоғары

39

Жоғары дәреже

Қазақстан тарихы

7

 Иванов Артем Геннадьевич

Жоғары

17

Екінші дәреже

Дене тәрбиесі

8

 Куимова Наталья Владимировна 

Жоғары

14

Екінші дәреже

Қазақ тілі және әдебиет

9

 Лемешко Татьяна Михайловна

Жоғары

12

Екінші дәреже

Математика

10

 МамырбаеваАйменШайкеновна

Жоғары

29

Бірінші дәреже

Қазақ тілі және әдебиет

11

 Манина Анна Александровна

Жоғары

10

Бірінші дәреже

Ағылшын тілі

12

 Маусеитова Гульнар Мутановна

Жоғары

33

Жоғары дәреже

Химия

13

 Мохова Инна Викторовна

Жоғары

17

Екінші дәреже

Психология

14

 СмаиловаРаушанКапасовна

Жоғары

26

Жоғары дәреже

Қазақ тілі әдебиет

15

 Филиппова Елена Юрьевна

Жоғары

12

Екінші дәреже

Информатика

16

 Чирвин Владимир Александрович

Жоғары

1

Дәрежесіз

Информатика

17

 Чирцова Олеся Николаевна

Жоғары

20

Бірінші дәреже

Физика

 

 

Арнайы пәндерден пәндік циклдік  комиссияы

Изова Алеся Владимировна – арнайы пәндер оқытушысы

ТАӘ

Білімі

     Педагогикалық     стажы

Дәрежесі

Сабақ беретін пән 

1

 Бабина Лидия Павловна 

Жоғары

40

Жоғары дәреже

Арнайы пәндер

2

 Байхамитов Даулет Маратович 

Жоғары

9

Екінші дәреже

Арнайы пәндер

3

 Варенова Оксана  Александровна

Жоғары

13

Екінші дәреже

Арнайы пәндер

4

 Зиновьев Кирилл Сергеевич    

Техникалық және кәсіптік

7

Дәрежесіз

Өндірістік оқыту

5

 Изова Алеся Владимировна

Жоғары

4

Дәрежесіз

Арнайы пәндер

6

 Ильичев Николай Васильевич

Техникалық және кәсіптік

1

Дәрежесіз

Өндірістік оқыту

7

 Калантаев Андрей Алексеевич

Жоғары

5

Екінші дәреже

Өндірістік оқыту

8

 Қуанышбеков Ақыл  Куанышбекұлы

Техникалық және кәсіптік

1

Дәрежесіз

Өндірістік оқыту

9

 Морозов Виктор Робертович

Жоғары

34

Дәрежесіз

Арнайы пәндер

10

 Орлова Мария Николаевна

Жоғары

7

Екінші дәреже

Экономика

11

 Сулейменов СерикБурктбайевич

Орта – кәсіптік, техникалық

1

Без категории

Өндірістік оқыту

12

 ТаныбаевТемирбекАдамбекович 

Техникалық және кәсіптік

37

Екінші дәреже

Өндірістік оқыту

13

 Тарханов Александр Георгиевич

Жоғары

 1

Дәрежесіз

Өндірістік оқыту

14

 Хабалашвили Ольга Евгеньевна

Жоғары

29

Дәрежесіз

Өндірістік оқыту

15

 Щур Любовь Викторовна

Техническое  и профессиональное

26

Бірінші дәреже

Өндірістік оқыту

 

 

: